Pomoc techniczna firmy Lexmark
Usługi pomocy


  Usługi pomocy to metoda wsparcia technicznego polegająca na tym, że serwisant firmy Lexmark, z którym prowadzona jest rozmowa telefoniczna, może połączyć się zdalnie z komputerem użytkownika przez Internet.

Może on rozwiązać problemy, zainstalować aktualizacje lub wykonać inne czynności usprawniające korzystanie z produktów firmy Lexmark.
 


Skorzystaj z Usług pomocy

LexmarkConnex


  LexmarkConnex to narzędzie, które rejestruje i wysyła informacje diagnostyczne w czasie rzeczywistym bezpośrednio z drukarki użytkownika do centrum obsługi technicznej firmy Lexmark, co umożliwia nam zapewnienie szybszego i skuteczniejszego wsparcia.

Informacje te będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji usług wsparcia technicznego i będą przetwarzane zgodnie z naszym Oświadczeniem o prywatności danych.
 

Skorzystaj z narzędzia LexmarkConnexFirma Lexmark szanuje i chroni Twoją prywatność. Podane informacje będą używane wyłącznie w celu zapewnienia żądanego wsparcia do produktu, chyba że wyrazisz zgodę na inne zastosowania. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu o prywatności danych.